9 - 13 lutego

Jacek Paszkowski

Zapraszamy do KIKOWA zimą.

To wspaniała okazja na odpoczynek, połączony z niecodzienną formą ćwiczeń ruchowych, z Metodą Feldenkraisa.

Kików to wyjątkowe miejsce, nieopodal Buska Zdroju w pobliżu Szaniawskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek mieści się na samym prawie szczycie wzgórza z którego roztacza się widok po horyzont.

To warsztat dla wszystkich ciekawych siebie, pragnących odnaleźć lekkość i przyjemność w ruchu. Także tych którzy być może nie odnaleźli się w innych formach ćwiczeń, ale czują potrzebę i ciekawość ruchu. Ruchu przyjemnego, przyjaznego, zdrowego. Nie nastawionego na rywalizację na dopasowanie się do tempa i zakresu wymyślonego przez innych. Ale ruchu, którego sami świadomie jesteśmy autorami, obserwatorami. Ruchu, w którym uczymy się jak dbać o siebie.

Warsztat dla tych, którzy pragną zrobić kolejny krok, by znaleźć większą niezależność od istniejących w sobie ograniczeń.

To warsztaty także dla tych, którzy pracują z innymi poprzez ruch. Dla rehabilitantów, instruktorów ruchu, nauczycieli WF, jogi, sportowców, trenerów, wszystkich tych, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę o ruchu i wykorzystać ją w swojej pracy zawodowej.
Gdy za oknem zimowa aura (choć zimy teraz niepewne, kto wie jaka będzie) , w Kikowie czeka nas duża, oszklona sala z podgrzewaną podłogą, pięknym widokiem po horyzont, pyszne, obfite wegetariańskie jedzenie (na życzenie różne jego odmiany), no i przede wszystkim intensywna dawka lekcji ruchowych metodą Feldenkaisa.
W pobliżu jest Solec Zdrój w którym kąpiele siarkowe i basen są niewątpliwą atrakcją popołudniami i wieczorami.

Zaczynamy zwykle kolacją w środę (o którejkolwiek dojedziesz) zajęcia rozpoczynamy w czwartek po śniadaniu o godzinie 10.00. kończymy obiadem w niedzielę.
Robimy 3 do 4 lekcji ruchowych dziennie. Daje to dużą dawkę niecodziennego ruchu oraz sporo czasu na odpoczynek.

Noclegi w wygodnych pokojach z łazienkami. Do dyspozycji mamy 12 pokoi 2 osobowych, oraz 3 i 5 osobowe.

Mnóstwo miejsca do ćwiczenia, mieszkania i do bycia razem we wspólnej przestrzeni.

Cena za warsztat: 550 zł + pobyt

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 150 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817 z tytułem Kików luty 2022. Zaliczka jest zwrotna do dwóch tygodni przed warsztatem, po tym terminie nie jest zwrotna, ale może być wykorzystana na zakup materiałów do samodzielnej pracy.

Zapisy i informacje: Jacek Paszkowski tel 606 832 328 lub jacek@metoda-feldenkraisa.plPowrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.