9 - 16 lipca

Jacek Paszkowski

Zapraszamy na feldenkraisowe letnisko.

Duża dawka zajęć z Metody Feldenkraisa i dużo czasu na nic-nie-robienie.

To warsztat dla wszystkich ciekawych siebie, pragnących odnaleźć lekkość i przyjemność w ruchu. Także tych którzy być może nie odnaleźli się w innych formach ćwiczeń, ale czują potrzebę i ciekawość ruchu. Ruchu przyjemnego, przyjaznego, zdrowego. Nie nastawionego na rywalizację na dopasowanie się do tempa i zakresu wymyślonego przez innych. Ale ruchu, którego sami świadomie jesteśmy autorami, obserwatorami. Ruchu, w którym uczymy się jak dbać o siebie.

Warsztaty są dla wszystkich chętnych, początkujących i tych, którzy już Metodę znają. Dla tych, którzy robią to dla lepszego poznania siebie , własnego rozwoju czy poprawy swojej sprawności i ruchomości i zdrowia.

Warsztaty Metodą Feldenkraisa są dla osób ciekawych siebie, chcących wykroczyć poza to co dotychczas znane.

To warsztaty także dla tych, którzy pracują z innymi poprzez ruch. Dla rehabilitantów, instruktorów ruchu, nauczycieli WF, jogi, sportowców, trenerów, wszystkich tych, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę o ruchu i wykorzystać ją w swojej pracy zawodowej.

Warsztaty są dla każdego, niezależnie od stanu sprawności fizycznej. Ale jeśli masz jakieś ograniczenia i nie masz pewności czy te warsztaty są dla ciebie, zadzwoń lub napisz i wspólnie zastanowimy się nad najbardziej odpowiednią metodą ćwiczenia Metodą Feldenkraisa

Cena za warsztat: 750 zł

Cena za pobyt i wyżywienie:

(jest 7 pełnych dni)

pokój dwuosobowy 180 zł za dobę od osoby

pokój 3  i 5 osobowy 170 zł za dobę od osoby

strych 160 zł za dobę od osoby

wyżywienie 3 bardzo rozmaite posiłki wegetariańskie

Program:

- sobota zaczynamy zajęciami o godzinie 16.00 , kolacja 18.30

- niedziela, wtorek, czwartek śniadanie 8.30, zajęcia 10.00 – 13.00, obiad 13.00, zajęcia 16.00 – 18.30, kolacja 18.30

- poniedziałek, środa, piątek śniadanie 8.30, zajęcia 10.00 – 13.30 obiad 13.30 popołudnie wolne, kolacja 18.30

- sobota śniadanie 8.30, zajęcia 10.00 – 13.00 i kończymy obiadem o 13.00

Do dyspozycji sala 120 metrów kwadratowych z pięknym widokiem po horyzont.

W pobliżu jest Solec Zdrój z wodami i basenami leczniczymi (siarkowe) tak, że w wolnym czasie można pojechać tam się popluskać w siarkowych wodach, lub zwykłym basenie. Kapać się też można w rzece Nida  w Wiślicy na fajnym miejskim kąpielisku . Uwaga !!! nurt wartki . W okolicy dużo ścieżek spacerowych, dróg polnych.Powrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.