27 maja - 1 czerwca

Prema McKeever i Giten Tonkov

UZDRAWIANIE TRAUMY ROZWOJOWEJ

Uzdrawianie traumy rozwojowej
“POWRÓT DO ŹRÓDŁA“.
Trening uzupełniający BBTRS.

prowadzi Prema McKeever i Giten Tonkov z USA
27 maja – 1 czerwca 2019 w Kikowie, www.kikow.pl

SZKOLENIE Z UMIEJĘTNOŚCI EKSPERCKICH

Jest to szkolenie nakierowane na rozwijanie umiejętności eksperckich. Jest otwarte dla uczestników szkoleń BBTRS oraz dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje rozumienie Struktur charakteru i dowiedzieć się, jak z nimi pracować w sesjach.

Dołącz do nas w tej szczególnej podróży wiodącej poprzez wzorce ciała i umysłu znane jako „Struktury Charakteru”. Wszyscy niesiemy w sobie historię swoich wczesnych doświadczeń życiowych, która jest zapisana w naszym ciele emocjonalnym i fizycznym. Odkryto, że w reakcji na naszą formę przywiązania, na to jak byliśmy kochani i przyjmowani jako dzieci, tworzy się pięć podstawowych Struktur Charakteru. Struktury te są zatrzymane w naszych mięśniach i wbudowane w nasze ciało w formie „zbroi”, która faktycznie nadaje kształt naszemu ciału i kieruje przepływem energii witalnej w nas. Zbroja również silnie wpływa na nasze uczucia i zachowania, przekonania i osobowość. Dzieje się to bez udziału naszej świadomości, tak jak automatyczne oprogramowanie kształtuje to nasze życie.

„Zbroja” ciała blokuje przepływ energii życiowej (bioenergii) i ogranicza wyrażanie uczuć i kontakt z esencją. W tej grupie będziemy nawiązywać kontakt z językiem ciała, badając struktury osobowości jako drogę do uzdrowienia i rozwoju osobistego. Będziemy ucieleśniać ukryte emocje i energie każdej struktury osobowości, jednocześnie ucząc się metod i technik „rozbrajania”, budując zasoby i uwalniając stłumioną energię. Pozwoli nam to na współczujące zrozumienie i pracę z rożnymi stylami osobowości w nas i w innych, pozwalając sobie odzyskać serce i energię życiową.

Będzie to warsztat doświadczeniowy, podczas którego nasza uwaga będzie szczególnie skierowana na dwa kluczowe modele teoretyczne, podchodzące w nowatorski sposób do terapii traumy: teorię wielofunkcyjnego nerwu błędnego i teorię przywiązania. Te dwa modele są podstawą do transformowania naszego rozumienia i leczenia traumy. Pozwalają nam na śledzenie wpływu traumy na układ nerwowy, by zredukować symptomy, pogłębić zrozumienie Struktur Charakteru i przyspieszyć leczenie traumy.

Będziemy korzystać z oddechu, medytacji, technik samopoznania, ruchu i ćwiczeń z partnerem. Wszystkie te drogi stworzą okazję do dowiedzenia się o sobie więcej. Częścią szkolenia będzie również wprowadzenie do ważnych elementów leczenia traumy takich jak centrowanie, kontenerowanie, uziemianie i felt sense.

Grupa jest przeznaczona dla osób pracujących z oddechem, zajmujących się uzdrawianiem, coachingiem i różnego rodzaju formami terapii oraz dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją samoświadomość i łagodnie uwolnić się od ograniczeń swojego ciała i umysłu. W miarę jak energia zaczyna płynąć swobodnie i naturalnie, zaczynamy doświadczać niezwykłego ożywienia, połączonego z uczuciem rozluźnienia i dobrostanu. Pozwala to na ugruntowanie i scentrowanie się, rozpuszczenie blokad i zbroi oraz na otwarcie serca.

Wymóg: Obejrzenie webinarów

 • “Struktury charakteru wg Reicha – wprowadzenie”
 • „Zrozumienie Traumy – Nasze ciało, mózg i emocje”

Oba webinary można zakupić na stronie: https://www.biodynamicbreath.com/store/polish-breathwork-webinar-recordings/

PREMA MCKEEVER :

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, facylitatorką grup i nauczycielką, posiadającą ponad 20 lat doświadczenia w praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym, a także w terapiach opartych na ciele/umyśle. Jej praca polega na byciu przewodnikiem w podróży w stronę pełni i wiedzy na temat tego, kim jesteśmy.

Lecząc tysiące pacjentów jako lekarka medycyny chińskiej widziała, jak kluczowa dla naszego zdrowia fizycznego jest praca nad zdrowiem emocjonalnym. Szukając sposobów, żeby pomóc sobie i swoim pacjentom uwolnić nagromadzoną w ciele traumę, uczyła się BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy. Uważa, że to zaszczyt – móc uczyć głębokiego uzdrawiania w pracy z oddechem. Szkolenia, które odbyła to: Somatic Experiencing®, Hakomi (psychoterapia skupiona na ciele na podstawie felt sense), Bodynamics i wiele innych, uzdrawiających podejść, takich jak Tantra, pulsacja i bioenergetyczna terapia czakr. Oferuje sesje indywidualne w Vancouver oraz prowadzi grupy na całym świecie.

W swojej osobistej podróży do samopoznania odwiedziła domy szamanów w peruwiańskiej dżungli, spotkania sufickie w Turcji i aszramy w Indiach.  Prema skupia się na transformacji tego, co już nam nie służy, by tworzyć nowe, autentyczne i pełne pasji życie. To jej strona internetowa www.SacredInquiry.com

ALEXANDER GITEN TONKOV:

Jest dyrektorem Instytutu Energii Oddechu (Energy of Breath Institute, http://www.energyofbreath.com) w Nowym Jorku. Stworzył on proces „Biodynamicznego Oddechu i uwalniania Traumy”. Rozpoczął podróż „samopoznania” od wczesnych lat 1990. Giten jest Sannjasinem (uczniem indyjskiego mistyka Osho). Urodził się na Ukrainie, a mieszka w Nowym Jorku od 1988 roku. Od 1994 roku jest licencjonowanym terapeutą masażu (Szwedzki Instytut Masażu i Terapii w Nowym Jorku), a od 2001 certyfikowanym terapeutą Oddechu (Osho Multiversity, Puna, Indie). Posiada szerokie doświadczenie w zakresie terapii ukierunkowanej na pracę z ciałem. Jest doświadczonym liderem prowadzącym warsztaty i szkolenia na całym świecie. Giten pracował jako terapeuta w Osho Multiversity (Międzynarodowym Ośrodku Medytacyjnym Osho w Punie, w Indiach), gdzie prowadził grupę “Twoje Ciało-Twoje Emocje”. Stworzył również unikalną terapię, pracy z oddechem na piłce (Breath Work on the Ball™). Obecnie Giten prowadzi szkolenia z „Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy” w Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Tajwanie, w Chinach, Rosji, Ukrainie, Kolumbii, Kostaryce i Grecji i innych krajach.

Więcej informacji na http://www.biodynamicbreath.com

Kontakt: giten@energyofbreath.com

PROGRAM DNIA

 • Pierwszy dzień:
 • kolacja i ceremonia otwarcia 19:00-21:30
 • Poranna medytacja: 7:30-9.00
 • Śniadanie: 9:00-10:00
 • Sesja poranna: 10:00-13:00
 • Obiad: 13:00-14:30
 • Sesja popołudniowa: 14:30-18:00
 • Kolacja: 18:00-19:30
 • Sesja wieczorna: 19:30-21:30
 • Ostatni dzień:
 • ceremonia zamknięcia oraz certyfikaty: 12:00 – 13.00
 • 13.00 – 14.00 obiad

INFORMACJE DODATKOWE

 • Rozpoczęcie kursu: 27 maja 2019, godzina 19:00
 • Zakończenie kursu: 1 czerwca 2019, godzina 14:00
 • Miejsce warsztatu: „Ośrodek Warsztatowy Kików”, Kików 91a, Solec Zdrój, 28-131, www.kikow.pl
 • Cena Kursu 2.350 PLN plus koszt wyżywienia i zakwaterowanie
 • Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) za 6 dni od osoby: 700 PLN (pokój 2-osobowy) lub 650 PLN (pokój 3-5 osobowy) lub 600 PLN (poddasze z własnym śpiworem)
 • Kontakt, pytania, zgłoszenia na kurs: info@healing-institute.com, Tel: +48 662382453

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 500 PLN na konto bankowe Citibank Handlowy: 78 1030 0019 0109 8503 0014 9801

* Trening można rozpocząć dowolnym modułem.
* Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.Powrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.