16 - 21 października

Prema McKeever

UZDRAWIANIE TRAUMY ROZWOJOWEJ – HEALING DEVELOPMENTAL TRAUMA

Odzyskaj swoje dary z dzieciństwa
Radość ~ Zaufanie ~ Ciekawość ~ Połączenie

Dołącz do Premy w wyjątkowej podróży, która pozwoli Ci uzdrowić wczesne uwarunkowania życia rodzinnego.
Odkryjesz, w jaki sposób proces tworzenia się krytycznych wzorców umysł-ciało zwanych „Strukturami charakteru” odciska piętno dzieciństwa w ciele emocjonalnym i fizycznym oraz zyskasz cenne umiejętności, dzięki którym pomożesz swoim klientom uwolnić się od traumy i dokonać prawdziwej zmiany w ich życiu.

Wilhelm Reich, austriacki psychoanalityk, zidentyfikował pięć podstawowych typów charakteru lub struktur w ludzkiej psychice, które mają wpływ na naszą osobowość. Każdy z nas wykazuje aspekty każdego z typów, jednak wszyscy mamy tendencję do posiadania jednej dominującej Struktury Charakteru, która ukształtowała się, aby pomóc nam sprostać wyzwaniom naszego dzieciństwa.

Uzdrawianie Traumy Rozwojowej to głęboka eksploracja tych etapów naszego rozwoju (i powstających wtedy Struktur), gdy nie są zaspokojone nasze podstawowe potrzeby, takie jak: bezpieczeństwo, zaufanie, zdrowe granice, szacunek dla naszych potrzeb i indywidualności oraz więź oparta na emocjonalnym dostrojeniu i wsparcie. Wynikające z tego zaburzenia rozwojowe lub traumy są „wpisane na stałe” w nasze ciało i układ nerwowy. Tworzą energetyczną i somatyczną „zbroję”, która kształtuje nasze ciała i utrudnia swobodny przepływ energii siły życiowej. To z kolei silnie wpływa na nasze zachowania, przekonania i osobowość – pozostające poza świadomością. Zbroja staje się domyślnym programem działającym w nieuświadomionym tle, informującym nas, jak żyć.

Podczas treningu, opartego na empirycznym doświadczaniu, ponownie połączymy się z językiem naszych ciał, eksplorując każdą Strukturę Charakteru jako ścieżkę do ucieleśnienia i osobistego rozwoju. Przyjrzymy się naszym doświadczeniom z dzieciństwa, aby zobaczyć, które nasze potrzeby zostały zaspokojone, a które nie, czego nauczyliśmy się o granicach, autonomii, bezpieczeństwie, zaufaniu, więzi, wstydzie i poczuciu własnej wartości oraz w jaki sposób jest to utrzymywane w naszych ciałach. Zbadamy również różne metody bezpiecznego wspierania naszego układu nerwowego w uwalnianiu warstw impulsów „Ucieczka/Walka/Zamrożenie”, abyśmy mogli żyć w naszych ciałach z większą łatwością i obecnością.

Poznasz:

  • Pięć podstawowych etapów rozwoju dziecka i uwarunkowania zdrowego rozwoju od poczęcia do szóstego roku życia.
  • Unikalne ćwiczenia oddechu i ruchu, powalające rozbroić zbroję.
  • Somatyczne podejścia do uzdrawiania zaburzonych granic i przywracania regulacji układu nerwowego.
  • Nowe sposoby pracy z traumą rozwojową za pomocą oddechu, technik wyobrażeniowych, ćwiczeń dociekania, dotyku i medytacji.
    I wiele więcej!

Ta grupa jest przeznaczona dla każdego, kto chce wyleczyć się ze swoich wczesnych doświadczeń życiowych i uwolnić najbardziej nieświadome warstwy swojej osobowości.

Ważne – nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Dodatkowe informacje :
Aby ułatwić Ci zrozumienie struktur charakteru i fizjologii traumy, około 2 tygodnie przed rozpoczęciem treningu otrzymasz linki do nagranych wcześniej lekcji przygotowanych przez Premę. Pozwoli Ci to w spokoju i we własnym tempie przyswoić ten materiał, dzięki czemu podczas treningu zyskamy więcej czasu na ćwiczenia empiryczne.
Prosimy, abyś obejrzał wideo przed przyjazdem do Kikowa.

Nauczycielka: Prema McKeever

Informacje praktyczne:

Data: 16 października – 21 października 2023

Cena: 3100 PLN

Zaliczka: 500zł
– Przy rezygnacji do 21 dni przed treningiem zaliczka zwrotna w pełni.
– Przy rezygnacji na mniej niż 21 dni przed treningiem, zwracamy zaliczkę pomniejszoną o kwotę opłaty administracyjnej w wysokości 250zł

Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) od osoby:

1100zł – pokój 2-osobowy

1050zł – pokój 3 lub 5 osobowy

1000zł – nocleg nocleg na materacu w sali wieloosobowej na poddaszu, z łazienką na korytarzu

Kontakt: contact@integralbodyinstitute.comPowrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.