7 - 12 czerwca

Satyarthi Peloquin i Giten Tonkov

Trening umiejętności specjalnych BBTRS & MER

UWAGA!
Warunkiem udziału w treningu jest negatywny wynik zrobionego po przyjeździe do ośrodka szybkiego testu antygenowego (na podstawie wymazu z nosa). Test będzie zrobiony na koszt Instytutu. Radzimy, aby zrobić test także przed przyjazdem, żeby upewnić się jesteśmy zdrowi.

„BBTRS & MER special skill training” to nowy, ekscytujący trening, podczas którego zdobędziesz specjalne umiejętności, uwolnisz chroniczne napięcie i zrestrukturyzujesz swoje systemy na poziomie komórkowym. Ten trening pozwoli ci nawiązać bliższy kontakt ze sobą i innymi, dzięki czemu będziesz mógł poczuć pełen zakres emocji i doznań, do których jesteś zdolny jako człowiek, a także będziesz mógł celebrować życie w pełni. Nowatorski trening wspiera unikalne potrzeby Twojego organizmu. To doświadczenie elastyczności i dynamizmu zaprowadzi Cię głębiej niż tradycyjne terapie.

Emocje to „Energia w ruchu”. Jeśli ta energia zostanie zakłócona w jej naturalnym rytmie, emocja utknie w postaci wysokiego lub niskiego napięcie mięśniowo-powięziowego w ciele. Oddychanie stanie się spłycone, przez co do komórek dotrze mniej tlenu. Nasze tkanki, w odruchu obronnym, skurczą się, abyśmy nie zostali przytłoczeni stresem.

Jeśli pozostajemy w cyklicznym schemacie stawiania oporu i odpychania uczuć lub wspomnień, nieświadomie tworzymy wzorzec trzymania, który zamraża energię wewnątrz naszych tkanek. Ta zamrożona energia ostatecznie ewoluuje w typ osobowości. Psycholog Wilhelm Reich nazwał te struktury charakteru „Zamrożoną historią”.

Nikt nie uniknie uformowania się struktury charakteru, ponieważ rozwijamy je we wczesnym dzieciństwie. W końcu zaczynamy się z nimi identyfikować. Staje się ona naszym domyślnym mechanizmem, określającym w jaki sposób odnosimy się do siebie i jak wchodzimy w interakcje z innymi oraz ze światem. Nasze ciało, serce i umysł stają się „opancerzone”. Ta zbroja ma chronić nas przed surowością świata. Jednak ten bufor energetyczny blokuje nas przed autentycznym połączeniem się z prawdą naszych serc.

Ten kurs to umiejętnie połączenie Biodynamicznego Oddechu i Mięśniowo-Powięziowego Rozluźniania Energetycznego, co pozwala odblokować i uwolnić głębokie napięcia. Nauczysz się pracować z praktycznymi technikami dla określonych obszarów ciała związanych z traumą z dzieciństwa.

O kursie:

  • Dowiesz się, jak pozbyć się zbroi (traumy).
  • Dowiesz się, jak umiejętnie pomóc klientowi poczuć nagromadzone uczucia w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania.
  • Nauczysz się rozpoznawać fizyczne i emocjonalne aspekty 5 różnych struktur charakteru Reicha.
  • Zrozumiesz, w jaki sposób człowiek we wczesnym okresie życia przyjmuje różne struktury charakteru jako mechanizmy obronne.
  • Zrozumiesz, w jaki sposób zaprojektować leczenie klienta w drodze do uwolnienia od bólu.
  • Poznasz znaczenie nerwu błędnego, najdłuższego nerwu w autonomicznym układzie nerwowym i dowiesz się, jak przywrócić zamrożony przepływ zakłóconej traumatycznej reakcji „Walka/Ucieczka/Zamrożenie” w autonomicznym układzie nerwowym.
  • Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz potrafił wspomóc klienta w regulowaniu autonomicznej reakcji „Walka/Ucieczka/Zamrożenie” w celu przywrócenia głębokiego poczucia bezpieczeństwa, zaufania i suwerenności.
  • Dowiesz się, jak korzystać z kombinacji technik uwalniania traumy, odprężającego ruchu, świadomego połączonego oddychania, pracy z ciałem i medytacji, aby wzmocnić klienta w kierunku bardziej ucieleśnionej świadomości emocjonalnej i pełnego życia.
  • Dowiesz się o podstawowym budulcu psychologicznych funkcji układu mięśniowego i 27 ośrodków strachu w ludzkim ciele.
  • Dowiesz się, jak głęboko, a jednocześnie delikatnie, przechodzić przez różne warstwy obronne, ostatecznie docierając do sedna Miłości.

Prowadzący: Giten Tonkov i Satyarthi Peloquin

Rozpoczęcie kursu: 7 czerwca 2022, godzina 19:00
Zakończenie kursu: 12 czerwca 2022, godzina 15:00

Cena: 4500 PLN + zakwaterowanie i wyżywienie

Kontakt i zgłoszenia: contact@integralbodyinstitute.com , Tel: +48 662 382 453

https://integralbodyinstitute.comPowrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.