29 listopada - 6 grudnia

Giten Tonkov i Nisarga Dobosz

TRENING BIODYNAMICZNEGO ODDECHU ORAZ UWALNIANIA TRAUMY 
29 LISTOPAD – 6 GRUDZIEŃ 2020

“Wejdź w stan, w którym energia swobodnie przez Ciebie przepływa”!

Warsztat jest przeznaczony dla osób chcących zdobyć zawód praktyka BBTR, osób pracujących już tą metodą oraz dla wszystkich, którzy po prostu chcą przejść swój własny proces uzdrowienia poprzez pracę z oddechem. Nie trzeba spełniać żadnych wstępnych wymogów, aby wziąć w nim udział. Po ukończeniu pierwszego modułu możesz wybrać jedną z dwóch ścieżek kontynuacji: doświadczeniową lub zawodową (Program Certyfikacyjny Praktyka BBTRS). Więcej informacji o obu tych możliwościach znajdziesz tutaj:

Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz później, zaczynasz od Poziomu 1/Podstawy. Możesz wybrać którekolwiek ze szkoleń, które prowadzimy w różnych lokalizacjach na całym świecie – na każdym z nich możesz zrealizować poziomy od 1 do 4. Poziomy nie są przypisane do poszczególnych treningów.

W miarę Twojego rozwoju na ścieżce BBTRS będziesz uczył się coraz bardziej zaawansowanych elementów i będziesz przyjmował różne role i obowiązki w grupie warsztatowej, wspierające Twój rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli wybierzesz ścieżkę certyfikacyjną, będziesz stopniowo uczyć się roli osoby wspierającej sesję i będziesz otrzymywał feedback i dodatkowe wskazówki od naszego zespołu facylitatorów. To rozwinie Twoje umiejętności tworzenia i utrzymywania bezpiecznej przestrzeni dla innych. Nowi uczestnicy skorzystają z tej zintegrowanej struktury i będą wspierani przez facylitatorów i bardziej doświadczonych kursantów na różnych poziomach zaawansowania. Struktura naszego zintegrowanego szkolenia pozwala uczestnikom na unikalne doświadczenie nauki i uzdrawiania w procesie grupowym. Umożliwia to wyjście naprzeciw różnorodnym potrzebom uczestników na każdym etapie ich podróży z Metodą BBTRS.

Metoda BBTRS

Metoda BBTRS opiera się na nowatorskim, rewolucyjnym wręcz podejściu do uzdrawiania traumy. Powstała ze starannie dobranego połączenia wielu technik: oddechowych, świadomego ruchu, dotyku, terapii dźwiękiem, łagodnego uwalniania emocji i medytacji.

Ten w pełni praktyczno/doświadczeniowy warsztat ma na celu rozpuszczenie wielowarstwowej zbroi ciała i uwolnienie napięcia mentalnego, emocjonalnego i fizjologicznego z układu nerwowego i pamięci komórkowej. W rezultacie będziesz mógł odzyskać połączenie z Twoim prawdziwym “ja” i ze swoją tęsknotą za otwartym sercem. Łatwiejsze stanie się również nawiązywanie bliskich relacji z innymi

Metoda BBTRS pozwoli Ci doświadczyć pełnego spektrum doznań i emocji dostępnych człowiekowi. Rozwinie Twoją zdolność do obejmowania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej.  Ta praca spowoduje głęboką reorganizację na poziomie komórkowym, otworzy i uwolni kręgosłup oraz sprawi, że będziesz w pełni obecny i świadomy. Otworzy Cię na akceptację dla siebie i innych, dzięki czemu będziesz mógł w pełni celebrować życie.

ALEXANDER GITEN TONKOV

Twórca metody BBTRS czyli „Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy”. Rozpoczął podróż do „samopoznania” we wczesnych latach 90. Giten jest Sannjasinem (uczniem indyjskiego mistyka Osho). Urodził się na Ukrainie, a mieszka w Nowym Jorku od 1988 roku. Od 1994 roku jest licencjonowanym terapeutą masażu (Szwedzki Instytut Masażu i Terapii w Nowym Jorku), a od 2001 certyfikowanym terapeutą Oddechu (Osho Multiversity, Puna, Indie). Posiada szerokie doświadczenie w zakresie terapii ukierunkowanych na pracę z ciałem. Jest doświadczonym liderem prowadzącym warsztaty i szkolenia na całym świecie. Pracował jako terapeuta w Osho Multiversity (Międzynarodowym Ośrodku Medytacyjnym Osho w Punie, w Indiach), gdzie prowadził grupę “Twoje Ciało-Twoje Emocje”. Stworzył również unikalną terapię pracy z oddechem na piłce (Breath Work on the Ball™). Obecnie Giten prowadzi szkolenia z „Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy” w Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Tajwanie, w Chinach, Rosji, Ukrainie, Kolumbii, Kostaryce i Grecji i innych krajach.

Więcej informacji na: www.biodynamicbreath.com

Kontakt: giten@energyofbreath.com

NISARGA ERYK DOBOSZ
TERAPEUTA METODY CZASZKOWO KRZYŻOWEJ,  TRENER MASAŻU I PRACY Z CIAŁEM.

Dyrektor oraz współzałożyciel Integral Body Institute (wcześniej funkcjonującym pod nazwą Europejski Instytut Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało – „European Institute Of Body Oriented Healing Arts”). Masażysta, specjalizujący się w Mięśniowo-Powięziowym Rozluźnianiu Energetycznym oraz głębokiej pracy z tkankami miękkimi. Doświadczony trener masażu Lomi Lomi Nui, nauczyciel tantry, absolwent dwuletniego kursu Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Od 10 lat praktykuje pracę z ciałem i oddechem, medytacje oraz tantrę. W drodze do mistrzostwa docierał do samych źródeł uzdrawiania poprzez pracę z ciałem i oddechem. Podróżując przez Indie, Nepal, Chiny, USA, Meksyk oraz Europę, odkrył, czym tak naprawdę jest ciało człowieka i jak ważne jest wsłuchiwanie się w to, co ono do nas mówi. Sesja z drugim człowiekiem to dla niego ogromny przywilej. Kocha to, co robi, praca przynosi mu ogromne spełnienie i radość. Podziwia swoich pacjentów za wielką odwagę i siłę woli do pracy nad sobą. Według Nisargi masaż to prawdziwy kunszt, bowiem ciało człowieka jest świątynią i traktuje je z ogromną czcią i podziwem. Nasze ciało ma nieograniczony potencjał do samouzdrawiania i samoregulacji. Jego główną rolą jest nieustanne poszukiwanie najlepszego dla nas stanu zdrowia. I mimo, iż zdarza nam się nie dbać o nie prawidłowo – zapominamy o odpowiedniej diecie, ruchu fizycznym, oddechu, czy odpoczynku – ono i tak samo usuwa toksyny, relaksuje się i utrzymuje nas przy życiu. To dzieje się na poziomie fizycznym, gdzie autonomiczny układ nerwowy reguluje wszystkimi systemami ciała w sposób pozwalający na utrzymanie nas w najlepszej kondycji.

Kontakt: nisarga8@gmail.com

PROGRAM DNIA

 • Pierwszy dzień: ceremonia otwarcia oraz kolacja 19:00-21:30
 • Poranna medytacja: 7:30-9.00
 • Śniadanie: 9:00-10:00
 • Sesja poranna: 10:00-13:00
 • Obiad: 13:00-14:30
 • Sesja popołudniowa: 14:30-18:00
 • Kolacja: 18:00-19:30
 • Sesja wieczorna: 19:30-21:30
 • Ostatni dzień: ceremonia zamknięcia oraz certyfikaty: 12:30-14:00

INFORMACJE DODATKOWE

 • Rozpoczęcie kursu: 29 listopada 2020, godzina 19:00
 • Zakończenie kursu: 6 grudnia 2020, godzina 14:00
 • Miejsce warsztatu: „Ośrodek Warsztatowy Kików”, Kików 91a, Solec Zdrój, 28-131, www.kikow.pl
 • Cena Kursu: 3710  – 4350 PLN plus koszt zakwaterowania z wyżywieniem (szczegóły poniżej)Cena kursu jest uzależniona od poziomu, który realizuje uczestnik (oprócz szkolenia stacjonarnego obejmuje też webinary i spotkania mentoringowe obowiązkowe do zrealizowania na danym module). Przeczytaj opis struktury szkolenia (http://www.healing-institute.com/index.php/pl/treningi/biodynamiczny-oddech-i-uwalnianie-traumy, aby dowiedzieć się, co wchodzi w skład poszczególnych modułów.
   • Poziom 1 – 4,250 PLN
   • Poziom 2 – 4,650 PLN
   • Poziom 3 – 4,550 PLN
   • Poziom 4 – 4,300 PLN

Osoby, które wpłacą zaliczkę 3 miesiące przez kursem otrzymują zniżkę 500zł.

Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie):

 • 1050 PLN – pokój 2-osobowy z łazienką,
 • 980 PLN  – pokój 3-5 osobowy z łazienką lub
 • 910 PLN – nocleg na poddaszu na materacu z własnym śpiworem, pościel dodatkowo płatna 20zł, łazienka w korytarzu

Kontakt i zgłoszenia: info@healing-institute.com, Tel: +48 662 382 453
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 1200 PLN na konto bankowe Citibank Handlowy: 78103000190109850300149801

* Trening można rozpocząć dowolnym modułem.
* Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
* Po pomyślnym ukończeniu całego programu studenci będą wykwalifikowani i certyfikowani, aby oferować sesje jako praktycy BBTRS, czyli Oddechu BioDynamicznego i Uwalniania Traumy (BioDynamic Breath & Trauma Release). Po każdym Module uczestnicy otrzymają certyfikat od Integral Body Institute

www.healing-institute.com/Powrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.