6 -10 lutego

Ilan Lev

Z ogromną radością ogłaszamy nabór na już drugi w Polsce intensywny warsztat wprowadzający do Metody Ilana Leva (ILM)!

Warsztat stanowi wprowadzenie do pracy z metodą Ilana Leva oraz do Certyfikowanego szkolenia dla terapeutów ILM, które rozpocznie się we wrześniu 2019 r.

 

Certyfikowane szkolenie dla terapeutów pracujących metodą Ilana Leva składa się z trzech części:

Kurs PODSTAWOWY, który obejmuje cztery moduły po 10 dni każdy. Po ukończeniu wszystkich czterech modułów kursu podstawowego uczestnik uzyskuje tymczasowy dyplom terapeuty ILM, który uprawnia do rozpoczęcia pracy.

Kurs LEKCJI RUCHOWYCH obejmuje jedno spotkanie trwające 10 dni. Uczestnicy uzyskują dyplom certyfikowanego nauczyciela ruchu metodą ILM.

Kurs ZAAWANSOWANY składa się z trzech modułów po 10 dni każdy. Ukończenie wszystkich 3 części kursu oraz odbycie stażu uprawnia do uzyskania bezterminowego dyplomu terapeuty pracującego metodą ILM oraz do dołączenia do naszego klubu członkowskiego – stowarzyszenia terapeutów ILM.

 

Certyfikowane szkolenie trwa łącznie cztery lata; szczegółowe informacje i daty dotyczące Kursu Podstawowego można znaleźć w załączniku.

 

“Podczas tygodniowego warsztatu wprowadzającego czułam wolność i radość we wszystkich cząsteczkach ciała. Każdy zabieg otwierał mi umysł i ciało na nieskończone możliwości. Nie znam równie skutecznej metody uzdrawiania. Mam nadzieję, że nauka, uśmiechy i “spadanie” z metodą Ilana Leva będzie mi towarzyszyć przez resztę życia.” – Isabel Umali, artystka w teatrze tańca Sleep No More.

 

Metoda Ilana Leva wspiera rozwój potencjału pacjenta, uśmierza ból, łagodzi dolegliwości i usuwa napięcie. Pomaga pokonywać trudności funkcjonalne i poprawia krążenie.

 

Podstawę zabiegu stanowi silne połączenie między ciałem i umysłem. Nieprzepracowane emocje są mocno powiązane z blokadami w ciele.  Metoda Ilana Leva pracuje nie tylko zaburzeniami motorycznymi wynikającymi z ograniczeń fizycznych, lecz oddziałuje również na obszar mentalny.

 

Podczas zabiegu terapeuta łagodnie porusza ciałem pacjenta, nawiązując z nim bogaty i głęboki dialog. W ten sposób zaprasza na nowo ruch do tych obszarów ciała, które zostały „odcięte” wskutek kontuzji, bólu lub trudnych doświadczeń emocjonalnych. Tym samym otwiera się drogę do przywrócenia dialogu między wszystkimi układami ciała. Sam zabieg jest intensywnym doświadczeniem, które stwarza nieskończone możliwości doświadczania nowych bodźców i pozwala pacjentowi chłonąć wiedzę.

 

Metoda opiera się na założeniu, że ośrodkowy układ nerwowy sprawuje nie tylko funkcje kontrolne, lecz również przekazuje nowe informacje z ciała do umysłu – prosto do podświadomości w sensorycznym obszarze mózgu. Myślący logicznie mózg stanowi przeszkodę dla przyswajania tej wiedzy, lecz jego sensoryczna część potrafi obejść tę barierę.

 

Przekazywanie informacji w tak bezpośredni sposób uruchamia niezwykły, głęboki i intensywny proces uczenia się i naturalnej regeneracji ciała.

 

Celem tego warsztatu jest przedstawienie metody Ilana Leva, jej głównych założeń i podstawowych narzędzi, oraz doświadczenie zabiegów wykonywanych tą metodą.

 

Warsztat jest skierowany do trenerów, tancerzy oraz wszystkich osób zajmujących się pracą terapeutyczną, a także do osób pragnących rozwijać swoją świadomość ciała. Dodatkowo, udział w warsztacie otwiera drogę do dołączenia do certyfikowanego szkolenia terapeutów ILM, które rusza w Polsce we wrześniu 2019 r.

 

Forma warsztatu: 5 dni; każdego dnia odbywają się zajęcia ruchowe, demonstracje zabiegów i ćwiczenia praktyczne.

 

Termin:

6-10 lutego 2019 r.

 

Plan:
Pięć intensywnych, pełnych odkryć dni. Do ośrodka można przyjechać już w środę 6 lutego od 11.00 rano; na miejscu będzie podany obiad. Po posiłku odbędą się pierwsze zajęcia.

Od czwartku do soboty włącznie zajęcia i zabawa z metodą Ilana Leva będą trwać od 10:00 do 20:00, z dłuższą przerwą obiadową.
Warsztat zakończymy w niedzielę porannymi zajęciami i obiadem.

Cena: 430 euro za udział w warsztacie

 

Dodatkowe koszty:

Zakwaterowanie i wyżywienie (3 wegetariańskie posiłki, kawa i herbata przez cały dzień) w pokojach 2, 3-5 osobowych oraz na poddaszu, we własnym śpiworze.

Dokładne ceny zostaną przesłane niebawem.

Udział w warsztacie gwarantuje jedynie wpłata zaliczki w wysokości 150 euro do 15 listopada.

W przypadku rezygnacji z warsztatu przed 15 grudnia zaliczka zostanie zwrócona w całości; w przypadku rezygnacji po 15 grudnia zaliczka nie będzie zwracana.

Miejsce: Kików 91a, 28-131 Solec Zdrój, Polska

 

Informacje dodatkowe:

1. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

2. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie wprowadzającym do metody Ilana Leva.

3. Liczba miejsc jest ograniczona; warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby uczestników.

4. Warsztat będzie prowadzony przez doświadczonych terapeutów i asystentów Ilana Leva.

5. Warsztat wprowadzający nie jest częścią certyfikowanego szkolenia; stanowi odrębną całość.

6. Warsztat będzie prowadzony w j. angielskim (prosimy o sygnał od osób, które potrzebują tłumaczenia na j. polski).

 Zapraszamy na stronę Ilan Lev Method:

http://ilanlev.org/english/Poland

 

Dodatkowo o metodzie:

https://www.youtube.com/watch?v=qYkICwE7NaA

W przypadku dodatkowych pytań lub w celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

ilanlev.poland@gmail.com

Ksenia Opria +48 530 791 478

Dorota Kamecka +48 726 515 498

Aga Rybak +48 530 716 044Powrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.