27 grudnia 2018 – 1 stycznia 2019

Dawid i Zosia Rzepeccy

Zapraszamy na:

MAGICZNY SYLWESTER TANTRYCZNY
Zawrót głowy, radość ruchu, ogień w brzuchu!

PIERWSZA IMPREZA Na NOWY POCZĄTEK

W samym środku mroźnej zimy, jest taki czas, kiedy słońce rodzi się na nowo. To co stare dopełnia się i kończy, robiąc miejsce Nowemu. Tak jest w przyrodzie i tak też jest w naszym życiu. Od niepamiętnych czasów ludzie spotykali się i celebrowali narodzenie boga Słońca z łona bogini Ziemi. Rodzili też w sobie nową nadzieję, na kolejny etap podróży życia.

W czasie pomiędzy zimowym przesileniem słonecznym, a Nowym Rokiem organizujemy spotkanie dla wszystkich chcących świadomie wziąć udział w magicznej zabawie Sylwestrowej. Wypełnionej czasem podsumowań i dopełniania kończących się w mijającym roku wątków oraz przywoływania i otwierania na nowe głębokie potrzeby.
Razem stworzymy wspólnotę śpiewu i tańca. Doświadczymy mocy kręgu w którym rodzi się odwieczna magia przemiany.

Wszystko w atmosferze współczesnej tantry, która poprzez delikatne wydobycie naturalnej energii seksualnej wzmocni w nas harmonię naszych pierwiastków męskich i żeńskich. Rytuały Nieba i Ziemi otworzą nas na magię życia, a ekstatyczna praca z ciałem, w tym energetyczny taniec przy afrykańskich i szamańskich bębnach na żywo, muzyce współczesnej, starych przebojach, rytmach latino i etno porwie nas w wir mocy tańczącej z Sziwą Siakti.

Uwaga: Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich: kobiet, mężczyzn i par.

Termin: 27.12.2018 – 01.01.2019
Zajęcia zaczynamy tuż po świętach Bożego Narodzenia, czyli 27 grudnia. Abyśmy wszyscy mogli spokojnie dojechać i zakwaterować się, warsztaty rozpoczniemy od kolacji o godzinie 19.00 zakończymy zaś 1 stycznia obiadem około godziny 14.00. Tak więc wspólnie spędzimy pięć radosnych dni wypełnionych magią tantry!

Prowadzący:
Dawid i Zosia Rzepeccy >>>

Miejsce:
Ośrodek Warsztatowy w Kikowie koło Buska Zdrój, www.kikow.pl

Koszt udziału: 990 zł od osoby + pobyt w Ośrodku

Opcje noclegowe do wyboru (w cenie jest całodzienne, bardzo smaczne wyżywienie wegetariańskie):
Pokój 2-os. z łazienką – 140 zł/osoba/doba
Pokój 3-os. z łazienką – 130 zł/osoba/doba
Pokój 5-os. z łazienką – 130 zł/osoba/doba
Poddasze (z własnym śpiworem) – 120 zł/osoba/doba

Do pobytu należy doliczyć 60 zł od osoby za dodatkowy posiłek w Noc Sylwestrową.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca w postaci wpłaty zaliczki wys. 300 zł od osoby / 500 zł od pary  na konto: Orina Joanna Rzepecka 34 1140 2004 0000 3302 7531 2861 z dopiskiem „Sylwester”.

Pozostałą kwotę za warsztat należy uiścić gotówką na miejscu, w dniu przyjazdu u prowadzących.

Uwaga: Tylko wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na warsztacie. Decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 10 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

Zapisy: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>  
Odpowiedź od nas otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Informacje: tantraloveinfo@gmail.com

 Powrót do terminów warsztatów ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.